RN73H2ETTD1841D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1841D25
JLCPCB Part #
C4035456
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.84kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS