RK73G2ATTD13R7D
MFR.Part #
RK73G2ATTD13R7D
JLCPCB Part #
C6270737
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS