SG73S2E1RTTD5901F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD5901F
JLCPCB Part #
C7312424
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS