RN73H2ETTD17R8C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD17R8C25
JLCPCB Part #
C4319567
Description
17.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS