RN73H2ETTD7231D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD7231D50
JLCPCB Part #
C3949016
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS