RN73H2ETTD1722F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD1722F10
JLCPCB Part #
C4050507
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 17.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS