RN73H2ETTD1722D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1722D10
JLCPCB Part #
C4223877
Description
17.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS