RN73H2ETTD15R8D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD15R8D50
JLCPCB Part #
C3968894
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS