RN73H2BTTD15R8D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD15R8D50
JLCPCB Part #
C2541992
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS