HV732BTTD1693F
MFR.Part #
HV732BTTD1693F
JLCPCB Part #
C4327246
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS