SG73S2ERTTD4642F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4642F
JLCPCB Part #
C6487895
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS