RN73H2ETTD1421C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1421C25
JLCPCB Part #
C4084704
Description
-55℃~+155℃ 1.42kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS