RN73H2ETTD36R5D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD36R5D50
JLCPCB Part #
C4356234
Description
250mW 36.5Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS