RN73H2ETTD5421C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5421C25
JLCPCB Part #
C4345569
Description
250mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS