RN73H2ETTD1400C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1400C10
JLCPCB Part #
C3994979
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS