RN73R1JTTD4021F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD4021F25
JLCPCB Part #
C4338971
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS