RN731JTTD6491B25
MFR.Part #
RN731JTTD6491B25
JLCPCB Part #
C4023887
Description
-55℃~+155℃ 6.49kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS