RN73H2ETTD1381D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1381D25
JLCPCB Part #
C4175706
Description
1.38kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS