RN73H2ETTD1372D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1372D10
JLCPCB Part #
C4290352
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS