RK73G2ARTTD7321D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD7321D
JLCPCB Part #
C6648292
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS