RN73H2ETTD1331D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1331D10
JLCPCB Part #
C3921874
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS