RN73H2ETTD3610F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3610F50
JLCPCB Part #
C3956785
Description
-55℃~+155℃ 250mW 361Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS