RN73H2ETTD1302F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1302F100
JLCPCB Part #
C3991262
Description
13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS