RN73H2ETTD11R1F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD11R1F50
JLCPCB Part #
C4172859
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS