SG73G2BTTD3090D
MFR.Part #
SG73G2BTTD3090D
JLCPCB Part #
C7077073
Description
-55℃~+155℃ 309Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS