RN73H2ETTD19R1F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD19R1F50
JLCPCB Part #
C4076264
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS