RN73H2ETTD1140F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1140F10
JLCPCB Part #
C3929392
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS