RN73H2ETTD1130A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1130A25
JLCPCB Part #
C4015171
Description
113Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS