SLR1TTE4R22F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE4R22F
JLCPCB Part #
C3964097
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.22Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS