RN732BTTD7412F25
MFR.Part #
RN732BTTD7412F25
JLCPCB Part #
C4274931
Description
-55℃~+155℃ 125mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS