RN73H2ETTD1063F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1063F10
JLCPCB Part #
C4103355
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS