RN73H2ETTD1052C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1052C10
JLCPCB Part #
C4234764
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS