RN732BTTD1383F100
MFR.Part #
RN732BTTD1383F100
JLCPCB Part #
C4143052
Description
-55℃~+155℃ 125mW 138kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS