RN732BTTD1130A25
MFR.Part #
RN732BTTD1130A25
JLCPCB Part #
C4070486
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS