RN731JTTD13R7F25
MFR.Part #
RN731JTTD13R7F25
JLCPCB Part #
C4176106
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS