RN73H2BTTD98R8D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD98R8D10
JLCPCB Part #
C2563276
Description
-55℃~+155℃ 250mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS