RN73H1JTTD1801A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD1801A05
JLCPCB Part #
C4085825
Description
1.8kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS