RN732ATTD7323F25
MFR.Part #
RN732ATTD7323F25
JLCPCB Part #
C4024218
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS