RN73H2BTTD97R6D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD97R6D100
JLCPCB Part #
C2546375
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS