RK73G1JRTTD1653C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1653C
JLCPCB Part #
C6973712
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS