RN73H2BTTD95R3F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD95R3F10
JLCPCB Part #
C2558850
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS