HV732ARTTD2103D
MFR.Part #
HV732ARTTD2103D
JLCPCB Part #
C6209727
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS