RK73G2ARTTD2263F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD2263F
JLCPCB Part #
C5874133
Description
-55℃~+155℃ 125mW 226kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS