RN73H2BTTD9420D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD9420D100
JLCPCB Part #
C2544135
Description
250mW 942Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS