WK73S3ATTE33L0F
MFR.Part #
WK73S3ATTE33L0F
JLCPCB Part #
C4028657
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 33mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS