RN732ATTD2870D100
MFR.Part #
RN732ATTD2870D100
JLCPCB Part #
C4101748
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS