RN73H2BTTD9310B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD9310B25
JLCPCB Part #
C4300427
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS