SG73S2BTTD6810F
MFR.Part #
SG73S2BTTD6810F
JLCPCB Part #
C3997652
Description
-55℃~+155℃ 333mW 681Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS