RN73H2BTTD9203D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9203D10
JLCPCB Part #
C2563134
Description
250mW 920kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS