RN73H2BTTD7870D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7870D50
JLCPCB Part #
C2543360
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS